RekomendacijosEsu turėjęs reikalų su daug skirtingų namų remonto meistrų, tačiau meistras Vytautas yra pirmas ir kol kas vienintelis, kurio darbai viršijo mano lūkesčius. Jis ėmėsi santechniko darbo mano bute ir jį atliko ypač tvarkingai bei kruopščiai už sutartą sumą. Jam teko painus uždavinys, ir džiugu tai, kad Vytautas siūlė skirtingus sprendimus, nors nebūtinai jam lengvus atlikti. Man labai malonu, kad neturėjau nuolat budėti ir prižiūrėti, kad jis sąžiningai dirbtų, kaip yra buvę su kitais meistrais. Klioviausi jo atsakingumu. Vytautas – kultūringas meistras, negirdėjau jokių keiksmažodžių iš jo ar jo brigados, nuo ko dažnai jausdavausi turįs saugoti savo šeimą. Pats supirko visas reikalingas medžiagas ir išsivežė visas statybines atliekas. Be to, jis mielai konsultavo mane dėl kitų darbų, jeigu pats negalėjo apsiimti, ir siūlė savo kolegas. Mielai vėl pasamdysiu meistrą Vytautą, kai prireiks, bei rekomenduoju giminėms, draugams ir visiems kitiems.

Vincentas Giedraitis

Operatyviai ir kokybiškai sutvarkė visus reikalingus santechnikos darbus per vieną atvažiavimą. Dirba tvarkingai (sutvarkė savo darbo vietą), o kilus klausimams paaiškina kas ir kaip. Rekomenduoju.

Aiste Z.

Jeigu ieškote kas namų ūkio darbus atliktų kaip sau – kreipkitės į Vytautą. Jis ne tik kokybiškai atliko visus santechnikos, elektros prietaisų pajungimo, darbus, bet ir davė naudingų patarimų buto įrengimo klausimais. O didžiausias ačiū kad padėjo pasimetusiai tarp ikea instrukcijų merginai surinkti baldus 🙂

Mingailė Butkevičiūtė

Maloniai bendraujantis specialistas, patariantis koks sprendimas būtų geriausias.

Redas

Puikiai dirba, maloniai bendrauja. Viskas Džiaugiuosi pataikiusi paskambinti Vytautui, nes prireikus, iškart turiu į ką kreiptis. Taip ir gyventi ramiau:) Rekomenduoju!

Lauryna Vaga

Puikus meistras, profesionaliai atliekantis savo darbą.

Viktorija

Esame labai patenkinti meistro Vytauto atliktu labai sudėtingu darbu, kuris buvo atliktas labai sąžiningai ir tą pačią dieną. Labai rekomenduoju.

Laimutė Klevičienė

Du kartus kreipiausi į Vytautą, ir abu kartus likau patenkinta. Jis ne tik puikus savo srities meistras, bet ir šiltas, simpatiškas žmogus. Dirba kruopščiai ir išradingai, atsakingas. Net pagalvojau, ar yra darbų, kurių jis negalėtų padaryti…

Rasa Bubėnaitė

Tik geriausi, atvažiuoja su gera nuotaika, puikiai viska padaro, išmano savo darbą, tai ir atsiveikinimom iki kito karto, kad gero meistro nebereiktų ieškoti, dar kartą ačiū, kad taip greitai galėjot pagelbėti 🙂

Giedrė Tavo

Rekomenduoju! Žmogus turi 15 metų patirtį, puikiai atlieka ir supranta savo darbą. Buvo labai nepatogus priėjimas prie vamzdžių, bet vis tik išsisuko ir tvarkingai pašalino problemą. Tuo pačiu dar ir maloniai ir smagiai bendrauja, pasidalina partarimais!

Milda N

Rekomenduoju! MEISTRAS konsultuoja. Darbą atliko greitai, kokibiškai.

Jelena Cernova

Puikus meistras, rekomenduoju. Darbai buvo atlikti kokybiškai ir greitai. Neatsisako padėti atlikti neplanuotus ir neaptartus darbus, prisitaiko prie besikeičiančių norų ir juos neburbėdamas įgyvendina 🙂 Ačiū!

Valdas R-s

Jei ieškote profesionalaus santechniko, drąsiai rekomenduočiau Vytautą. Pas mane buvo problema tokia, kad prie vandens skaitiklių reikėjo pakeisti korozijos pažeistas vandentekio alkūnes. Kreipiausi į kelis santechnikus, tačiau jie atsisakė,nes prie tų alkūnių buvo nepatogus priėjimas ir liepe išrinkti spintelę ir iš korpuso ištraukti šaldytuvą. Vytautas, įvertinęs situaciją,toje, sunkiai prieinamoje vietoje,pakeitė vandentekio alkūnes be baldų išmontavimo. Darbą atliko kokybiškai , nepriekaištingai ir švariai. Dar jis davė patarimų dėl kitų santechninių problemų. Todėl jį rekomenduoju kaip gerą, patikimą specialistą. Patikėkite – nenusivilsite. ELENA

Elena Vagerienė

Ačiū už konsultaciją ir malonų bendravimą.

Jovilė

Rekomenduoju! Greitai ir kokybiškai atliko darbus.

M N

Vytautas tikrai geras savo srities specialistas. Darbą atliko greitai bei kokybiškai, kas ir yra svarbiausia. Rekomenduoju!

Eivydas Pranciulis

Labai draugiškas,linksmas ir patikimas meistras! Puikiai atliko savo darbą! Ačiū 🙂

Indrė Lubytė

Aciu uz darbus! Kvietem meistra del naujos skalbimo masinos prijungimo ne vonioje, o kitoje patalpoje ir vandens filtro keitimo, bet darbu gavosi daugiau negu planavom, kartu issprende ir isisenejusia problemas. Darbus atliko ypac gretai. Greitai surado iskilusias problemas ir pasiule kelis netradicinius sprendimus. Esu patenkintas ypac uz tai jog darbus atliko svariai( nereikejo man paciam po atliktu darbu tvarkytis) , tikrai rekomenduoju ir ateityje naudosiuosi Vytauto paslaugomis.

Karolis Gesevičius

Rekomenduoju. Puikus savo srities specialistas. Kokybiškas darbas ir malonus bendravimas.

Anastasija Komisarova

Labai aciu Vytautui uz profesionaluma! Labai atsakingas, komunikabilus ir patikimas meistras!

Viktorija Plentiene

Kruopštus, tvarkingas, komunikabilus, suprantantis ką daro ir tai daro teisingai. Ačiū ir sėkmės. 🙂

Lukas Tyla

Rekomenduoju. Puikus darbų kokybės ir kainos santykis.

Aleksandr Kozlov

Labai tvarkingas, taktiskas ir draugiskas. Viska padare laiku ir kokybiskai. Kalba ir rusiskai, suteike daug rekomendaciju del smulkaus namu remonto.

Aliona N

Meistrą Vytautą tikrai galima rekomenduoti. Darbus atliko kokybiškai, tvarkingai, viską paaiškino. Sėkmės darbuose!

Zita Saga

Meistras Vytautas mums padėjo su įvairiais namų ūkio remonto darbais. Esame labai patenkinti suteiktomis paslaugomis ir galime Vytautą drąsiai rekomenduoti kaip gerai ir atsakingai dirbantį,sąžiningą ir maloniai bendraujantį meistrą. Ačiū dar kartą!

Eglė Jurkevičiūtė

Atvyko tą pačią dieną ir kokybiškai atliko santechnikos darbus.

Marius Kavaliauskas

Atliko santechnikos darbus pas mus namuose. Dirba greitai, gerai. Dirba švariai, po darbų susitvarko. Pravedė vamzdžius, prijugė vandens čiaupą, klozetą, skalbyklę, vonią. Darbus atliko kokybiškai, jokių problemų neiškilo. Atliktais darbais esame patenkinti. Rekomenduoju.

Jurgis Rudalevicius

Puikus kokybiskas darbas, malonus bendravimas. Rekomenduociau

Karina Krugeleviciute

Buvau nustebintas jo nuoširdumu ir paprastumu bendraujant. Tai tos savybės kurios mane labiausiai žavi žmoguje. Ačiū Vytautai Jums ir linkiu, kad Jums niekada netrūktų klientų. Rimantas.

Rimantas Laniauskas

Norėčiau rekomenduoti šį meistrą už puikiai, kokybiškai ir greitai atliktus smulkaus remonto darbus atliktus mano šeimos gyvenamąjame name, o taip pat jis padėjo suprojektuoti ir sumontuoti priešgaisrinę signalizaciją. Atliko kietojo kuro katilo ir dūmtraukio pilną patikrą, valymą, patikrino sandarumą, bei šildymo sistemos valymas buvo atliktas, nes keli radiatoriai tik dalinai šildė. Tai po meistro vizito namai dabar jaukūs šilti ir tikrai saugūs !

Mindaugas Slavinskas

Rekomenduoju! Šis meistras puikiai išpildė mūsų norus atnaujinat butą. Patardavo, kaip spresti kilusius neslklandumus, remdamasis savo ilgamete patirtimi ir priimti sprendimai tikrai pasiteisino! Darbai buvo atliekami greitai, kokybiškai ir už prieinama kaina. Ateityje butinai kreipsimes dar kart! Ačiū

Joana R.

Rekomenduoju, Puikus, kruopstus ir atsakingas meistras. Visus darbus atliekantis itin kruopsciai.

Simona Čatrauskaite-Žilinskienė

Rekomenduoju. Tikrai puikus meistras. Padarė pilną kapitalinį buto remontą greitai ir kokybiškai. Jau gyvename beveik 5 m po remonto, defektų neišlindo.

Kęstutis Stankevičius

Puikius meistras, atsakingas, darbus atliko laiku, o svarbiausia, negeriantis ir nepavedantis. Dar ir puikiai pakonsultuojantis. Atliktu darbu džiaugiuosi iki šiol.

Ernesta Meiženienė